Flu TV provides authentic, entertaining content on various subjects from various disciplines. Founded by İlker Canikligil in 2019, the channel has highly popular videos on philosophy, culture, history, business, science, filmmaking, food culture and more.

Please support this channel on Patreon: flutv.me

Contact: [email protected]

 • 60
 • 88 574 964

YORUMLAR

 1. Yucel Teymur

  Flue tv ye çıkmaya cesaret eden tek parti lideri, yani ali Babacan'ın flue tv yi kendine yer edinmesi ve flue tv izliyicisinin kalitesini bile bile burada olmasi büyük cesaret ve başarı..

 2. Berk Birkan

  Bu adam Türkçü değil, NATOTürkçü. Nato terör örgütünün gençlik kolları olan YATAda görev almış bir teröristtir. Gerçek bir milliyetçi asla batıcı-natocu olamaz.

 3. HAYALET TAHMİNCİ

  Ben Ali beyi çok beğeniyorum ama biz insanlar seçmen değil taraftarız birde ataerkil toplumuz bizim atamiz anamiz babamiz x partiye oy vermiş bizde iyide olsa kötüde olsa x partiden başkasına oy vermek diyoruz bu çok yanlış halk olarak kendimize ve ülkemize zarar veriyoruz malesef

 4. burak akcan

  Hocam, adam inatla steve jobs lsd aldı ve ortaya iphone çıktı işte lsd değiştiriyor zaten dünyayı diyor ve siz inatla anlamamaya gayret ediyorsunuz

  1. Engindüşün

   Aslında durum ondan biraz daha nüanslı 😬😬 Kısmet olası sonraki videolara!

 5. Ertan Ertan

  İzledim ve beğendim😎

 6. Hursit bayram Bilgic

  Çok seviyoruz seni ali kardeşim Helal sana

 7. makina türk

  Memlekette ağzı olan konuşuyor ama boş konuşuyor ama nasıl boş, öyle böyle değil. Bu bayan 3 kitap okumuş okumaz olaymış.

 8. para biriktirmenin psikolojik bir baskının sonucu olduğunu düşünüyorum. mantık olarak para biriktirmek 100 liralık banknotun gelecekte 100 liraya değil de 120 liraya yada 150 liraya alınabileceğini düşünüp geleceğe yatırım yapmak gibi saçma bir düşünce eseridir. bana mantıklı gelen biriktirme modeli şunlardan ibarettir, 100 lira ile başlayalım, 100 lirayı sermaye gibi düşünün bir çeşit yatırım yaptınız ve 1 ayın sonunda 102 lira oldu, 100 lira daha artırdınız 202 lira sonraki ay sonu 204 lira olur, bir sonraki ay 100 artırdınız 306 lira olur. bu gibi yatırım yaparak biriktirmek mantıklıdır. yada şöyle düşünelim bir fabrikanın demir kesme testeresi yok diyelim, sizde bir testere alacak para var, o fabrika ile anlaşıp demirlerini para karşılığında kesme işini alırsınız, 6 ay sonra o kazanıp biriktirdiğiniz para ile bükme makinası alıp bükme işlerini de alırsınız, bir altı ay sonra yine kazanıp biriktirdiğiniz para ile freze makinası alıp dik işleme işlerini alırsınız. bu sayede 1. siz kazanırsınız 2.mevzubahis fabrika kazanır 3.yeni istihdam sağlanır. tabi bunlar en basit sonuçlar ve bunlarla bitmez. yani anlatmak istediğim biriktirme tek başına çok saçma olmak ile beraber yatırım yaparak biriktirmek yani parayı çalıştırarak biriktirmek çok daha mantıklı. ilk örnekteki ilk 100 lira, 3 sene sonunda toplam getirinin altına düşebilir. bu durum aslında bir çok şeyi açıklar. bu arada yatırım ile üretim beraber sağlanmalı yani parası olan ev arsa alırsa ekonomiye hiçbir katkı sağlamaz aksine gelir dengesizliğine yol açar. parası olan kişilerin üretime yatırım yapmaları gerekir. parasına göre küçük ölçekli bir işletmenin binde birine ortak olmak bile buna bir örnektir. saygılarımla...

 9. gurkan cuvitoglu

  Yeni program zamanı gelmedi mi yahu?

 10. Gunzo

  Bu kim ya daha turkce konusamiyor, allah'in koylusunu getirmisler.

 11. beekkoo

  Ekonomide bugun cekilen cileler 1 yillik mevzular degil...sayin babacanin iyiyiz dedigi yillarda yapilan hatalarin getiris.. dusuk kurla sahte gecici refah olusturp halkin alim gucunu yukstip dis ticaret acigini ve cari acigi patlattilar

 12. Bulent Berksan

  İnanılmaz aydınlandim. Harika bir programdi çok teşekkür ederim

 13. Utkan ÇALIŞKAN

  13:14 - Stephen Hawking, dünyayı kullanın sömürün zaten başka gezegene gideriz mi demiş? Yoksa dünyada insan ırkı çok tehlikeli olaylara sebep oluyor ki bu yüzden insan ırkının ve medeniyetimizin devamlılığı için yaşayabileceğimiz başka gezegenlere seyahat etmemiz gerekiyor mu demiş?! Kendisi hayattta olsa sizi zaten ciddiye almaz da bari SH'yi örnek alacak insanları yanıltmayın! Uzay yolculuğuna ütopya diyen bir insan ırkına mensup sayın hocayı dinlememeyi tercih ediyorum. Aman aman.

 14. Ömer SÜRÜCÜ

  Bir şeyin kütle ağırlığı sebebi ile yere düşmesini hala yerçekimi şeklinde izah ediyorlar ama Çeken şey nedir hala izah eden yok...

 15. Sinoq

  Nevzat Hocam, hızlı bir akıl yürütme ile şöyle bit tespitte bulunsam, çok mu yüzeysel kaçar ; " Postmodernizm bir geçiş dönemine denk geliyor gibi ama bu geçiş dönemi bir şekilde bir anomoli oluşturuyor ve zamanın dışında mekanda da genişlemeye başlıyor. Bu genişleme de sadece düşünce dünyamızda değil, dışsallığımızda da bizi köşeye sıkıştırıyor hissi yaratıyor ( tabi ki bunu kültürle yapıyor ). Kendi rahatsızlığımın sebebi galiba, bu hissi gündelik hayatımda deneyimliyor olmam"

 16. RESTWELL

  videonun ılk dakıkalarında para bollugu yok dıyo 8. dakıkada dovız bollugu var dıyo ulan hayatınız 10 dakıka dogruyu soyleyemıyor :)))

 17. John Wick

  Yaşar kemal türk edebiyatının dünyaya açılan kapısıdır ve betimleme ustasıdır

 18. Ali R. Şenel

  Düşünürken insanin beyni yanacak gibi oluyor

 19. Yakup

  Abi yozgatlı heralde

 20. Yakup

  Abi yozgat lehçesiyle konuşuyor

 21. M.MİRAÇ ERSÖZ

  Çok güzel bir programdı teşekkürler Flu TV.

 22. EA sportss

  Tamam benim oyumun rengi belli oldu.

 23. HAKAN DELİORMANLI

  Bunun aynısını sinemada Yılmaz Erdoğan yapıyor. Vizontele, Ekşi elmalar böyle bir kültür yok.Titane alternetif bizden bir örnek.

 24. ibrahim erkan tasci

  valla çok iyi bir programdı, evdeki malzemeleri kontrol edeyim bakalım elimizde mevcut duruma (ülkenin içinde bulunduğu) tahammül etmek için hangileri var :)))

 25. Umr Pantera

  Baba filmi IMDB de hala top'ken İlker canıkligilin Fransa yada İtalya'da neden böyle silahlı bir anlatım çıkmıyor demesi ne kadar cahilce. Dönemin Sicilyasında yaşanan sosyolojik kültürel olayların hepsi Baba serisinde mevcuttur.

 26. esaretin bedeli

  önce nebatiyi dinledim. sonra babacanı...umutlandım...

 27. samsoks

  kanalinizi cok seviyorum ama sorular cok sacmaydi. Bu sorulari on yillarca önce asmamiz gerekiyordu! Hala heleki böyle bi kanalda gün yüzüne cikmasi cok üzücü.. x Rümeysa inanilmaz bir insanmis. Umarim ileride cok basarili olur. Allah muhaffak ve Onun gibi insanlari ülkemizden eksik etmesin

 28. Serhat Kaçan

  51:46

 29. Umr Pantera

  Duvar filminde kamera arkasında çocuklar tokatlanıyor diye mal gibi aaa film çok kötü demeniz yerine dönemin türkiye politikasını incelemeniz gerekir. F tipi cezaavlerine yaşanan işkenceleri ve çocuk koğuşlarında olanları konu alıyor ölümü pahasına. Şuan boğaziçi isyanlarında tutuklanan direnişçi öğrencilerin çıplak aranması hala bu filmin güncelliğini korumaktadır.

 30. Levent Iskender

  5:31 "You can't teach an old dog new tricks"