Fenerbahçe - A. Demirspor Maç Sonu | Yağız S. & Serdar Ali & Ali Ece & Uğur K. | Son Raund

VOLE

VOLE

261 B görünümler0

  Yağız Sabuncuoğlu, Serdar Ali Çelikler, Ali Ece ve Uğur Karakullukçu, HDI Sigorta'nın sunduğu Son Raund programında Fenerbahçe - Adana Demirspor maç sonunu ve Fatih Terim ayrılığını değerlendiriyor.

  katma 8 gün önce

  YORUMLAR: 355

  1. JJ Okocha

   Eşi bir haftadır hastanede yatan Uğur beyi fener yenilince geldi galatasaray'a gelmedi diye linçlemeye çalışan acizler. Utanın. Bir Fenerbahçeli olarak yanındayım Uğur abi, bu kanser chat'i kafana takma.

  2. John Wick

   Fenerbahçe’liyim ama mağlubiyetlerden sonra saçı dinlemek terapi gibi 👌

  3. Z B

   Uğurun fenerbahçeyle ilgili yapıcı eleştirilerin yarısını ne yazık ki çoğu yorumcu yapamıyor helal olsun

  4. Balkan Durmaz

   Tüm maçı Serdar Ali abinin ilk 10 dakikadaki surat ifadesiyle izledim...

  5. Tekno Manyak

   Ali Koç'u çok severdim ama maalesef büyük bir hayal kırıklığı. 2 sene önce düzeleceğine inanıyordum ama iyiden iyiye kötüleşiyor.

  6. Emrecan Özçördük

   maçı izlemedim bile böyle olacağını biliyordum hatta şuan özetini bile açıp izlemiyorum, bizi bu hale getirenler utanır mı ? sanmam.

  7. Mehkakhme

   Galatasaraya geçmiş olsun bir Fenerbahçe'li olarak aramıza hoşgeldiniz artık sizde kanser olacaksınız, biz Alex gittiğinden beri düzelmedik sizde Fatih ile aynı etkiyi yaşarsınız..

  8. Fuad Ahmed

   Vitor Pereira'ya ilk geldiğinde övgüler yağdırıyorlardı.O zaman ki,Mesut sakatlıktan döndü her şey değişti...

  9. şehit Göker

   Bunak reis bu son gelişinde hiç top oynatamadı. Şampiyon olduğumuz sezonlarda bile kara düzen.. 5 sezon iki şampiyonluk fena değil, kötü olmaya gerek yok.

  10. Serkou Végéta

   Bu takimda en buyuk eksik 10senedir gercek kanat oyuncusu deivid kanat degildi kanat yaptik moussa kanat degildi yaptik ferdi vs….. eskiden iyi beklerimiz vardi idare ediyorduk ama ne zamandir gercek kanatimiz yok

  11. I Beko

   Tebrikler Adana.Tebrikler Montella. Tebrikler Baskan

  12. Bora Koçak

   1:06:13

  13. Omer Mert Erman

   Keşke Mustafa Başkan şu günleri görseydi, ben uyarmıştım deseydi. Gerçi Burak Elmas da hata, bekleyecekti Mart ayında Avrupadan da elenince terimsporluları görecektim, Denizli’ye elenmişsin, ligde 10. Transfer lazım 6 numara,10 numara , sağbek, sol bek , kaleci demeye başlarlardı. Gene 10 adam alınır sonra Kasım ayı civarı ocak ayı işaret edilirdi

  14. Mega Star

   Bu adam böyle bir adam işte... Gitsin dersin, gittikten sonra da çok üzülürsün gitti diye. Ama kabul edin, hocanın ve onun gibilerinin (Jose Morinho, Rafa Benitez vs) devri bitti, futbol, bırak futbolu dünya değişti, eskiye takılıp kalmayın, artık vereceği hiçbir şey yoktu takıma ki motivasyonunun da az olduğu çok açıktı, sunacağı bişi kalmadı. Her güzel şey bitermiş...

  15. mylife spor

   Terimsporlu herkes, Burak elmasa istifa der ama Galatasaraylı mantıklı herkes istifa demenin hiçbir mantığı olmadığını anlar.

  16. Muhammet Yıldırım

   9:29

  17. Volkan Ay

   ugur resmen hislerime tercüman oldun. bende gitmesini dogru buluyorum ama icimde biraz burkulmadi degil.

  18. Özkan Esmer

   Emre Belözoğlu olmak isterken Sabri olursun ne demek sayın SAÇ? Tamam Sabri kariyerinin sonlarında tepki aldığı da oldu ama genel olarak gayet başarılı bir kariyeri vardı. Tek sezonluk topçu olan Mert Hakan ile Sabri'yi kıyaslamak Sabri'ye hakarettir. Engin Baytar ile belki kıyaslayabilirsin Mert Hakan'ı.

  19. okan çetin

   Uğur Bey her takıma karşı objektif yorum yapıyor. Gittikçe de profesyonelleşiyor. Tebrik ederim.

  20. FURKAN Tuncay

   “A spor olmasa sana gelip yorum yap derler mi?”