BEYİN YAKANLAR | Tofaş ile 21 günde İstanbul - Kutuplar - İstanbul | 14.000km Yol - 35.000TL Yakıt

Sekizsilindir

Sekizsilindir

736 B görünümler0

  Beyin Yakanlar serimizde sizlere çok ilginç araçlar ve ilginç modifiyeleri tanıtmaya çalışıyoruz. Ancak bu serimize daha da heyecan katabilmek için, artık otomobiller ile yaşanmış ilginç olayları da dahil etmeye karar verdik. Bu doğrultuda serideki beyin yakan yaşanmışlığa sahip ilk videoyu da Avrupa'nın Kuzey burnu sayılan Norveç'in Nordkapp şehrine Tofaş ile gidip gelen takipçimiz Şevket ile başlıyoruz.

  Kendisi 21 günlük seyahati boyunca İstanbul'dan çıkıp toplam 20 Avrupa şehrini geçmiş, sonrasında da Avrupa'nın Kuzey burnu Nordkapp'a ulaşıp İstanbul'a geri dönmüş. Toplamda da tam 14.000km yol almış ve de 35.000TL yakıt harcaması yapmış.

  Videomuzda bu beyin yakan hikayeyi heyecanla kendisinden dinleyecek ve sizlere de aktaracağız. Umarız videomuzu beğenirsiniz, iyi seyirler.

  katma 8 gün önce

  YORUMLAR: 1 339

  1. Mustafa Eymen

   Dikkatimi çeken bir konu diger kanallar videolarına ünlüleri çıkartır ama Etem Bey takipçilerini çıkartıp ünlü yapıyor👏 şevket onlardan biri olmaya aday👍🏻

  2. Dark

   Yapan mühendisler bile güvenip gitmezdi 😁

  3. le le

   20 bin tl lik spor ayakkabı giyen adamların araba sohbetlerinden sıkılmıştık zaten..sosyetenin değil halkın arabacısına selam olsun.yaşa varol ethem abi.saygılar

  4. Mavi ISIK

   Kanada'da yaşıyorum. Yılın çok büyük kısmında karlı buzlu çok soğuk havada araç kullandığım için zorluğunu anlarım.

  5. Mustafa Küçük

   Fenomenlerden faydalanan kanal değil. Beraber içerik ürettiği arabacıları fenomen yapan kanal. Helal olsun sekizsilindir Etem Abi.

  6. Benokan Ruzgar

   Burdan da geçmişsiniz! Oulu, Finlandiya'da yaşıyorum. Keşke denk gelsem, tanışsak vs. sizleri misafir etseydik.

  7. Onur Kılıç

   karar müthiş, kararlılık müthiş. evet biraz bütçe zorlayan bir hobi. ama bence muhteşem olmuş. ömür boyunca unutulmayacak bir anı olmuş.. tebrikler. yayınladığınız için sizi de tebrik ederim..

  8. Sarp Ozan

   Yahu hayatıma bak! Ne ilgi çeken bir aracım var ne de yaşantım var. Etem abiyi izledikce “yok artık daha neler” demekten başka aksiyonum yok

  9. Agnostic human

   Böyle çılgın adamları severim.Kutuplara gitmek ayrı birde arkadan itiş Tofaş ile gitmek apayrı macera.Benim Broadway ile Norveç, İsveç turu her zaman aklımın bir köşesinde ama ne zaman gerçekleşir bilmem :) tamamını da kayda alma planım var.

  10. Koray Aslantekin

   Arkadasin yaptığı büyük cesaret, gerci dil bilmesi avrupada yaşamış olması onun icin bi arti olabilir maddiyat olarak zaten herkes yapamaz ama tebrik ediyorum cesaret herkeste bulunacak türden değil. Simdi benim merak ettiğim bu videodan sonra daha ne kadar enteresan yolculukların çıkabileceği 😃👋🏻

  11. Ali Yılmazer

   2011 yılında 1979 model 131 arabam vardı.Aydın-Ankara arasında git gel yapmıştım,kendimi dünya turuna gitmiş gibi hissetmiştim.Arkadaş gerçekten yapmış helal olsun iyi cesaret.

  12. Yusuf BAŞARAN

   tofaşına kıyamayıp muaneye çekiciyle götüren çizik dahi olsa ortalığı ayağa kaldıracak mala değer verenlere gelsinn... abi malın varsa üstüne bıranda çekip eskimesini izlemeyecen bugun yarın toprak olup gidiceksiniz...

  13. tanju çıtlakoğlu

   Yapan mühendisler bile güvenip gitmezdi 😁

  14. Yasin Yulafcı

   hazır kitleyi bulmuşken bir iki konuya açıklık getirmek istiyorum;

  15. Onur Dümdüz

   İnsanın ömrü hayatında imkanı olupta böyle bir şeye girismesi takdir edilesi. Ne macera ama. Vallahi bravo, izlerken acayip keyif aldım:)

  16. ugurblack 35

   İşte cesaret, işte feraset, işte fazilet, işte fedakarlık, işte mertlik, işte ADAM GİBİ ADAMLIK 🇹🇷😁

  17. WRX

   Adam resmen fabrkanın bu arabanın üretilmeden önce yapması gereken kış testini yapmış

  18. SubaruOutbackBoxer

   Kanalında bugüne kadar izlediğim en keyifli, en eğlenceli ve en ilginç video bu oldu :) Şevket, çok pozitif ve fırlama (kötü anlamda değil) birine benziyor :) Kendisine ve ailesine uzun ve sağlıklı ömürler dilerim :) Bir sonraki çılgınlığı Japonya'ya Tofaş ile giderek yapabilir :)

  19. Bekir Karakulak

   Arkadaşın anlatımı, üslubu, diksiyonu, samimiyeti ve düşünceleri ne kadar güzel. Böyle insanlar iyi ki var.

  20. Ulvi ÇINAR

   2000 li yllarda Babam Şahin ile İzmir-Urfa çiftyön yapmıştı. Döndüğünde Dünya turundan dönmüş gibi sevinmiştim. 😃